
Овочерізка поздовжня Gefu FLEXICUT (13421)
1 957 ₴
1 272,05 ₴
- В наявності
- Код: 13421
- +380 (68) 050-48-15
Овочерізка GEFU FLEXICUT призначена для швидкого нарізання овочів і фруктів на четвертинки або восьмі часточки. Вона оснащена регульованими лезами з японської сталі, які дозволяють легко вибирати розмір нарізки. Завдяки спеціальній вставці, пристрій також підходить для нарізання полуниці або томатів чері. Овочерізка проста у використанні завдяки зручному штовхачу та ергономічній формі.
Гнучкість поєднується з дизайном: ви можете миттєво приготувати не лише хрусткі овочеві палички або апетитні картопляні дольки, але й фрукти, за бажанням, нарізані на четвертинки або вісімки.
Центрувальна вставка для вузьких фруктів або овочів, таких як полуниця, виноград або помідори чері.
Регульована вставка для ножа з японської сталі, опціонально для чвертей або восьмих шматків.
Легкий у використанні завдяки практичному поршню прозора ріжуча трубка ергономічної форми
Мітка для різання для довших овочів, таких як огірки або морква
Коли у вас в меню хрусткі овочеві палички, корисний фруктовий салат або ситна картопляна долька, саме час скористатися овочерізкою. Залежно від ваших уподобань, ви можете нарізати продукти на чверті або восьмі частини. Просто виберіть потрібний розмір, помістіть продукти у отвір і проштовхніть їх через ріжучу трубку за допомогою штовхача. Для вузьких фруктів та овочів центруюча вставка забезпечує ідеальне нарізання, а для оптимальної обробки довших овочів напрямна для нарізання на штовхачі забезпечує чудову допомогу.
Матеріали: Пластик / Японська сталь леза
Можна мити в посудомийній машині
Розміри: Довжина 7 см x Ширина 7 см x Висота 17,5 см
Вага: 0,31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEFU |
| Тип | Овочерізка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 175 мм |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 272,05 ₴






