Миска з нержавіючої сталі PREMIO, Ø 23 см, міцна, елегантна та універсальна — відмінний вибір для сучасної кухні. Вона ідеально підходить для приготування, змішування та замішування тіста, а також для подачі свіжих салатів і закусок на вечірках. Об’єм миски становить 1,5 л, і вона оснащена внутрішньою мірною шкалою для зручності. Ергономічні ручки забезпечують безпечне використання. Миску можна комбінувати з друшляком PREMIO такого ж діаметра.
Міцний, елегантний та універсальний: PREMIO — універсальний інструмент для будь-якої сучасної кухні.
Ідеально підходить для приготування, перемішування та замішування тіста, а також для змішування та подачі хрустких салатів, презентації смачних закусок на наступному барбекю та багато-багато іншого.
Об'єм заповнення: 1,5 л
практична внутрішня шкала в мл
ергономічні ручки для безпечного використання
Можна поєднувати з ситечком PREMIO, Ø 23 см
Матеріали: високоякісна нержавіюча сталь
Можна мити в посудомийній машині
Розміри: Довжина 26,5 см x Ширина 23 см x Висота 9,5 см
Вага: 0,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Довжина миски | 26.5 см |
| Ширина миски | 23 см |
| Висота миски | 9.5 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | GEFU |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 629 ₴





