
Рамка для випікання прямокутна регульована Gefu UNA (14315)
1 760 ₴
1 144 ₴
- В наявності
- Код: 14315
- +380 (68) 050-48-15
Рамка для випікання UNO має висоту 8,5 см і призначена для приготування тортів і піци з великою кількістю начинки. Вона регулюється від 20 x 24 см до 38 x 46 см, що дозволяє адаптувати її під різні дека. Високі краї форми допомагають тісту зберігати форму та запобігають витіканню начинки. Також підходить для приготування холодних десертів, наприклад, з йогуртовою чи сирною начинкою. Після випікання можна охолодити основу й додати начинку за смаком.
Для зручного очищення рамку легко розібрати. Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі та підходить для миття в посудомийній машині.
Надвисока рама для випікання (8,5 см) для тортів та піци з щедрою начинкою.
Плавне розширення від 20 x 24 до 38 x 46 см.
• Для всіх стандартних дек
• Ефективна та економить час
За допомогою цієї надзвичайно високої рамки для випікання (8,5 см) ви можете легко готувати торти та піцу, навіть з великою кількістю начинки. Просто відрегулюйте розмір рамки відповідно до вашого дека, вилийте тісто, додайте бажані начинки та випікайте. Висока рамка зберігає форму тіста та запобігає переливанню. Рамка для випікання також ідеально підходить для приготування тортів та десертів з охолодженими начинками, такими як йогурт, кварк тощо. Просто випікайте основу в рамці, дайте їй охолонути, додайте бажані начинки та поставте в холодильник. Рамку для випікання можна легко розібрати для очищення.
Матеріали: високоякісна нержавіюча сталь
Можна мити в посудомийній машині
Розміри: Довжина 24 см x Ширина 19,5 см x Висота 8,5 см
Вага: 0,379 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | GEFU |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота стінок | 85 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 144 ₴




