
Набір для паніровки GEFU PANDO, 3 предмети (14764)
1 629 ₴
1 058,85 ₴
- В наявності
- Код: 14764
- +380 (68) 050-48-15
Набір для панірування PANDO, 3 предмети з ним панірування стало простішим! Панірувальний набір PANDO з 3 ємностями з нержавіючої сталі для борошна, яєць та панірувальних сухарів робить паніровку легкою та чистою. Ємності що з'єднуються, забезпечують надійне кріплення – ідеально підходить для шніцеля, риби або овочів. Набір PANDO з трьома великими деками з нержавіючої сталі забезпечує неоціненну підтримку для надання шніцелю, рибі або овочам золотисто-жовтої скоринки. Завдяки загнутому краю деки можна легко з'єднувати за потреби, забезпечуючи чисту та ефективну роботу з борошном, яйцем та панірувальними сухарями. Маринування ароматного м'яса або хрустких овочів, а також зручне порціонування, також приносить задоволення з PANDO.
Підходить для панірування, маринування та порціонування
Оболонки можна безшовно та гнучко з'єднувати одна з одною, з'єднуючи їх разом.
швидка та чиста робота
Економія місця: їх можна вкладати один в одного.
Матеріали: високоякісна нержавіюча сталь
Можна мити в посудомийній машині
Розміри: Довжина 22 см x Ширина 15,5 см x Висота 3 см
Вага: 0,508 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Набір мисок |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Довжина миски | 22 см |
| Ширина миски | 15.5 см |
| Висота миски | 3 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | GEFU |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 058,85 ₴





