
Каркас для сушіння білизни Leifheit PEGASUS 120 Solid Compact (81720)
2 940 ₴
- В наявності
- Код: 81720
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка сушарка Leifheit Pegasus 120 Solid Compact є ідеальною як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зі складними бічними крилами вона має загальну довжину лінії 12 м і простір для сушіння 1 завантаження пральної машини. Особливістю цієї моделі є її компактний розмір. Pegasus 120 Solid Compact не тільки поміщається в проріз балконних дверей, але й із легкістю розміщується у ванні. Довші речі, такі як банні рушники або штани, можна сушити, не торкаючись підлоги, на крилах висотою 93 см. Сушарка вкрита безшовним високоякісним порошковим покриттям. Її легко встановити, а в складеному стані вона дуже компактна, що дозволяє економити місце для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1490 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 930 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴



