
Каркас для сушіння білизни Leifheit PEGASUS 150 Solid Slim (81570)
2 730 ₴
- В наявності
- Код: 81570
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Leifhеіt Pegаsus 150 Slim - стійкий каркас для сушіння білизни з відкидними стулками і паралельними опорними ніжками. Виготовлений з міцного металу і пластику та покритий вологостійкою емаллю, що унеможливлює будь-яке окислення і появу корозії. Спеціальні пластикові ковпачки дають змогу захистити підлогу від пошкоджень та подряпин. В комплект входять 2 пластикових тримача для сушіння дрібних речей. Каркасу цілком достатньо 1-2 завантажень пральної машини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Вага | 4.1 кг |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1570 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴




