
Дошка для прасування Leifheit AirBoard Express L Solid (72567)
6 930 ₴
- В наявності
- Код: 72567
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Leifheit AirBoard Express L Solid - це сучасне та функціональне рішення для комфортного прасування. Вона оснащена підставкою для праски, тримачем для проводу та тримачем для вішалок, що забезпечує зручність під час роботи. Регулювання висоти дозволяє налаштувати дошку відповідно до ваших потреб, забезпечуючи максимальний комфорт. Завдяки міцній конструкції та легкому матеріалу вона ідеально підходить для використання з паровими станціями, забезпечуючи якісне та швидке розгладжування одягу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Основа робочої поверхні | Термопластик |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 130 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 38 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 100 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 76 см |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 930 ₴






