
Каркас для сушіння білизни Leifheit PEGASUS 200 Solid COMFORT (81516)
3 710 ₴
- В наявності
- Код: 81516
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркас для сушіння білизни Leіfheit Рegasus 200 Соmfоrt допоможе заощадити багато місця й водночас якісно та швидко висушити випрану білизну. Каркас виготовлено з висококласних матеріалів і покрито емаллю, що унеможливлює появу будь-якої корозії. Конструкція дуже стійка. Загальна довжина її струн - 20 метрів. Струни міцні, не прогинаються під вагою мокрої білизни й можуть вмістити до 2 завантажень пральної машини. Додатково має в комплекті: 1 сумочку для прищіпок, 2 тримачі для дрібних речей, 5 плечиків для одягу (плечики фіксуються у спеціальних заглибленнях, завдяки чому ви можете сушити сорочки на відкритому балконі, не побоюючись, що білизна впаде або збереться докупи).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1670 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴




