
Каркас для сушіння білизни Leifheit PEGASUS 180 Solid MAXX (81650)
4 411 ₴
- В наявності
- Код: 81650
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 180 Solid Maxx - це перша сушарка, яка може вмістити довші та ширші речі, не торкаючись підлоги та не мнучись. Її XXL висота 1,28 м ідеально підходить для роботи у вертикальному положенні без болю в спині. Просто практична: з шириною всього 55 см вона зручно проходить у будь-який дверний отвір. Завдяки двом відкидним крилам і довжині сушіння 18 метрів, сушарка має достатньо місця для двох машинних завантажень білизни. До комплекту входять 2 пластикових тримача для дрібних речей, на які можна швидко повісити шкарпетки та спідню білизну без прищіпок, заощаджуючи простір і час. Завдяки порошковому покриттю сушильних стрижнів, підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, де вона буде залишатися на місці навіть у вітряну погоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1960 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1080 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 411 ₴




