
Каркас для сушіння білизни Leifheit Classic Tower 340 (81455)
3 290 ₴
- В наявності
- Код: 81455
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркас для сушіння білизни Classic Tower 340 від Leifheit ідеально підходить для тих, хто хоче висушити багато білизни у мінімально можливому просторі. Загальна довжина струн 34 м пропонує для цього достатньо місця та дозволяє сушити до 4-х завантажень пральних машин одночасно. Можливість складати рівні каркасу окремо, дозволить повісити особливо велику чи довгу білизну. Два бокові тримачі та шість отворів для підвішування додаткових плечиків на каркасі, забезпечують додатковий простір для сушіння. Каркас оснащений чотирма колесами з поворотом на 360 °, що робить його мобільним. Каркас легко поміститься у ніші. Також його з легкістю можна скласти та помістити між стіною та шафою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1460 мм |
| Глибина | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290 ₴


