
Каркас для сушіння білизни Leifheit Classic TOWER 450 (81456)
3 710 ₴
- В наявності
- Код: 81456
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cушарка для білизни Leifheit Classic TOWER 450 - ідеальне рішення для домогосподарств, які не мають багато вільного місця. Попри те, що вона може вмістити до п'яти завантажень чистої білизни за один раз, вона займає лише 73 x 69 см. Білизну можна сушити в чотири яруси один над одним, і всі яруси складаються, що дозволяє розвішувати довшу білизну. Завдяки складаній рамі сушарку можна скласти навпіл і використовувати лише з одного боку, якщо це необхідно. У верхній частині рами сушарки є затискач для підвішування 6 вішалок, а ще 2 вішалки розташовані з боків сушарки. Ніжки сушарки оснащені колесами, які обертаються на 360°, що дозволяє дуже легко переміщати її по квартирі. Для зберігання сушарку можна скласти та заховати, наприклад, за шафу. Вона займає мінімум місця. Вся конструкція сушарки дуже стійка і міцна, що забезпечує тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Вага | 5.4 кг |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1760 мм |
| Глибина | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴


