
Каркас для сушіння білизни Leifheit Classic Extendable 230 Solid (81635)
5 366 ₴
- В наявності
- Код: 81635
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Leifheit Classic Extentable 230 Solid оцінить кожен, хто шукає гнучке рішення для сушіння білизни. Ви можете налаштувати розмір цієї складаної та додатково висувної сушарки відповідно до ваших потреб. Сушильні штанги можна регулювати по довжині з 117-184 см, щоб сушити великі та довгі речі, такі як банні рушники, скатертини або навіть постільну білизну. Висота сушарки становить приголомшливі 98 см, а відкидні бічні рейки досягають 106,5 см Велика відстань між сушильними стрижнями також є дуже практичною, сприяючи потоку повітря і, таким чином, швидшому висиханню. Надзвичайно товсті сушильні стрижні загальною довжиною 23 м особливо дбайливо ставляться до вашої білизни. Ви можете сушити сорочки та блузки без складок на вішалках, які можна повісити в отвори в кутах бічних рейок. Для того, щоб сушарка для білизни Classic Extentable 230 Solid стояла міцно, вона оснащена надійним замком. Додаткову стійкість забезпечують міцні шарніри та основа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 980 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 366 ₴






