
Каркас для сушіння білизни Leifheit LINOMATIC 600 Plus (85277)
15 680 ₴
- В наявності
- Код: 85277
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркас для сушіння білизни Leifheit LINOMATIC 600 Plus - це високоякісний каркас для сушіння білизни, який має вбудований механізм автоматичного згортання, що дозволяє з легкістю складати його після використання. LINOMATIC 600 Plus має велику площу для сушіння білизни (60 метрів), що дозволяє сушити велику кількість білизни одночасно. Він виготовлений з високоякісних матеріалів і має міцну конструкцію, що дозволяє йому витримувати значну вагу білизни. Каркас має також спеціальні гачки для сушіння невеликих речей, таких як носки чи рушники. Leifheit LINOMATIC 600 Plus - ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний та функціональний каркас для сушіння білизни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Вулична |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Вага | 6.5 кг |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 1720 мм |
| Глибина | 1760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 680 ₴





