
Каркас для сушіння білизни Leifheit LINOMATIC 600 deluxe з чохлом (82008)
12 600 ₴
- В наявності
- Код: 82008
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркас для сушіння білизни Linomatic 600 Deluxe є ідеальним рішенням для будь-якої родини, яка шукає надійну та практичну сушарку для білизни з великою кількістю функцій та особливостей. Загалом, каркас Linomatic 600 Deluxe - це високоякісний та зручний варіант для сушіння вашої білизни, який допоможе зекономити місце і час. Повне покриття шнура при складанні каркаса, що захищає шнури від бруду і запобігає протіканню води всередину (при складанні шнури автоматично змотуються в конструкцію каркаса, тому вам не завжди доведеться мити їх перед розвішуванням білизни - запатентована система). Супершвидке та легке розкладання каркаса завдяки системі Easy-Lift. Супершвидке та легке складання завдяки натисканню фіксатора на кронштейні сушарки. На кожному кронштейні сушарки є два отвори для підвішування плечиків. Сушарка чудово витримує погодні умови - не іржавіє, не схильна до впливу ультрафіолетових променів. Це, мабуть, найкращий складний вуличний каркас для сушіння білизни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Вулична |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Вага | 6.7 кг |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 1760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴
