Перевагою сушарки для білизни LinoLift 500 від Leifheit є регульована по висоті поворотна сушильна секція зі шнурами. Її можна відрегулювати в діапазоні від 85 до 180 см. Найнижче положення особливо підходить для сушіння постільної білизни. Завдяки шнуру сушарка розкладається легко і швидко. Крім того, на кожній ручці сушарки є гачки, що дозволяють сушити сорочку або сукню безпосередньо на вішалці без ризику, що вона впаде на вітрі. Всього можна повісити до 12 вішалок. Міцна конструкція має високу якість і складається зі сталевих опорних кронштейнів. Завдяки цьому сушарка не втрачає стійкості навіть при максимальному навантаженні. Сушарка стійка до атмосферних впливів, не піддається корозії і не схильна до впливу ультрафіолетового випромінювання. Йде у комплекті з захисним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Вулична |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Вага | 5.6 кг |
| Виробник | Leifheit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 1275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 761 ₴




