
Кісточко-виштовхувач для вишні Leifheit CHERRYMAT 3.0 (37211)
1 778 ₴
- В наявності
- Код: 37211
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кісточко-виштовхувач для вишні CHERRYMAT 3.0 - це зручний і швидкий спосіб видалення кісточок із вишні та черешні. Завдяки продуманому механізму, пристрій працює ефективно та дозволяє обробляти велику кількість ягід за короткий час. Спеціальний контейнер збирає кісточки, забезпечуючи чистоту робочої поверхні. Виготовлений із високоякісних матеріалів, легко миється та підходить для домашнього використання. Ідеальний для приготування варення, джемів, випічки або заморожування ягід.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leifheit |
| Призначення | Для вишні, черешні |
| Матеріал | Пластик |
| Ємність для збору кісточок | Є |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 150 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 778 ₴





