-15%

Бак для сміття Brabantia Touch Bin Soft Beige 30 л 238222
9 299 ₴
7 904,15 ₴
- В наявності
- Код: 238222
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки своїй тонкій конструкції це компактне відро ідеально впишеться в кут або до стіни. Унікальна система відкривання з м'яким натисканням забезпечує легке та зручне відкривання одним дотиком руки, а завдяки зручним ручкам його легко переміщати.
Матеріал: сталь, пластик
Відкривається від легкого дотику — система плавного відкривання
Легко миється — знімне пластикове внутрішнє відро
Тонка прямокутна форма дає змогу розмістити його впритул до стіни або зручно в кутку
Легко переміщати — вбудована ручка для перенесення
М'яка нековзна основа
У комплекті додається пробний набір сміттєвих мішків Brabantia PerfectFit (код O)
Об'єм: 30 л Висота: 65,4 см Довжина: 31,2 см Ширина: 28,7 см
Вага: 4,8 кг
Матеріал: сталь, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 287 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Висота | 654 мм |
| Вага | 4.8 г |
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Так |
| Наявність педалі | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 904,15 ₴




