-15%

Відро для сміття Brabantia Pedal Bin Bo Soft Grey 12 л 238086
5 899 ₴
5 014,15 ₴
- В наявності
- Код: 238086
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття Brabantia Pedal Bin Bo Soft Grey 12 л 238086 виготовлене з неіржавкої сталі. У сміттєвого відра м'яка педаль і плавно закривається кришка, яка щільно закривається.
Об'єм: 12 л
Висота: 36,5 см
Довжина: 26 см
Ширина: 29,3 см
Вага: 1,2 кг
Матеріал: сталь, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 293 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 365 мм |
| Вага | 2.09 г |
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид кошика | Для сміття |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Так |
| Наявність педалі | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 014,15 ₴




